Czyszczenie i konserwacja broni

Wycior jest niezbędnym akcesorium do utrzymania sprawności działania broni.
Nagar z substancji inicjującej odkłada się w przewodzie lufy, w bębnie, a także w szczelinach między nimi degradując kolejno elementy broni.
Utrzymanie czystości lufy oraz komór bębna decyduje o długotrwałej sprawności broni.

Wysokiej jakości szczotki gwintowane do czyszczenia broni pozwolą profesjonalnie zadbać o Twoją broń co skutkuje długą żywotność i niezawodnością broni palnej, koniecznie zainwestuj w odpowiednie akcesoria do czyszczenia broni. W naszym sklepie online znajdziesz szeroki wybór produktów, które pozwolą Ci utrzymać w nienagannym stanie broń długą oraz krótką. Polecamy między innymi szczotki syntetyczne (z tworzywa miękkiego lub twardego), metalowe (mosiężne, z brązu oraz stalowe), bawełiane lub spiralne.

Szczotki do czyszczenia przewodów luf broni kulowych, jak i śrutowych różnych kalibrów. Wśród strzelców znajdziemy także zwolenników sznurów do czyszczenia broni palnej, które znajdują się w naszej ofercie. Dostępne w asortymencie są też szczotki dwustronne w czterech wariantach do czyszczenia elementów broni palnej, szczotki dedykowane czyszczeniu komory nabojowej oraz specjalne do czyszczenia broni czarnoprochowej.
Do pielęgnacji broni palnej niezbędne są środki chemiczne, które świetnie radzą sobie z rozpuszczaniem osadów z mosiądzu, tombaku oraz prochu. Cała gama produktów chemicznych znajduje się w naszym sklepie internetowym, dzięki nim Twoja broń będzie nie tylko się świetnie prezentować, ale też będzie… gotowa do użycia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień.
Regularne czyszczenie i konserwacja broni palnej wpływa na żywotność i niezawodność!