Amunicja

Strzelectwo sportowe w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Wiele młodych osób odnajduje swoją pasję i hobby właśnie na strzelnicy.
Wraz ze wzrostem zainteresowania pojawia się wiele zapytań dotyczących nie tylko jak strzelać, ale także czym strzelać.

Do treningu strzeleckiego ze względu na koszty polecamy amunicję bocznego zapłonu, która jest zdecydowanie tańsza, broń strzelająca taką amunicją ma dużo mniejszy odrzut co jest istotne dla młodych strzelców, a także kobiet coraz częściej widywanych na strzelnicy. Dodatkową zaletą jest fakt, iż broń małokalibrowa w zakupie jest niewątpliwie tańsza od jednostek centralnozapłonowych.

Obecnie z broni bocznego zapłonu strzela się z broni krótkiej na dystansie 25 m oraz długiej na dystansie 50 m. Kolejnym etapem w strzelectwie sportowym jest amunicja centralnego zapłonu, czyli z broni krótkiej na dystansie 25 m oraz długiej 100 m, dla pasjonatów strzelnice oferują 200, a nawet 300 m. Nie możemy pominąć strzelców lubiących dyscypliny Trap czy Skeet. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć amunicję pistoletową, rewolwerową, karabinową, a także amunicje do strzelb gładkolufowych.

Zapraszamy serdecznie do wizyty w naszym stacjonarnym sklepie, który mieści się w Tarnowskich Górach przy ulicy Górniczej 24.